Jak przelać pieniądze z jednej karty debetowej na drugą

Jak przelać pieniądze z jednej karty debetowej na drugą
16.10.2020
Category: Które Mają

Karta debetowa z wyglądu przypomina kartę kredytową. Podstawowym materiałem jest plastik. Dodatkowo posiada numer karty, numer konta, pasek magnetyczny oraz imię i nazwisko posiadacza karty. Podobne szczegóły pojawiają się na karcie kredytowej. Jednak główna różnica polega na tym, jak działają. Możesz natychmiast wysyłać pieniądze za pomocą numeru konta czekowego, używając karty debetowej lub kredytowej.

Podczas płacenia za towary i usługi kartą debetową następuje natychmiastowe potrącenie pieniędzy z konta bankowego na konto usługodawcy. W przeciwieństwie do karty kredytowej, na którą możesz wydawać tyle, ile chcesz, o ile jest to poniżej limitu kredytowego, posiadacze kart debetowych mogą wydawać tylko to, co jest na ich kontach bankowych, a nie więcej.

W tym artykule dowiesz się więcej o tym, jak możesz przelać pieniądze z jednej karty debetowej na drugą. Dowiesz się również więcej o sprawdzaniu online oraz o tym, jak możesz wysyłać pieniądze na inne rachunki w innych bankach niż Twój. Ponownie dowiesz się więcej o różnych aplikacjach, które pomagają w przekazywaniu pieniędzy przez Internet, a także o tym, jak je uruchomić.

Zdarza się, że możesz przesłać pieniądze ze swojej karty debetowej na inne konto. Wysyłanie pieniędzy na inną kartę debetową jest możliwe, chociaż nie następuje to bezpośrednio. Jeśli chcesz przelać określoną kwotę pieniędzy z karty debetowej na inną kartę debetową, możesz najpierw przelać pieniądze na konto posiadacza, korzystając z faktycznego numeru konta odbiorcy. Płatność zostanie odzwierciedlona w ciągu kilku minut. Po wpłynięciu na konto odbiorcy pieniądze są również dostępne na karcie debetowej odbiorcy, ponieważ karta jest powiązana bezpośrednio z kontem bankowym.

Przelewanie pieniędzy z konta debetowego na inne konto w tym samym banku jest zwykle łatwe i szybkie, ponieważ wystarczy podać numer konta odbiorcy. Jednak wysyłając pieniądze z jednego konta na drugie, musisz mieć numer rozliczeniowy oraz numer konta odbiorcy. Ponownie, przed przelewem musisz utworzyć połączenie między dwoma bankami. Zawsze potwierdź numer konta i numer rozliczeniowy przed autoryzacją jakiejkolwiek transakcji.

Jak przelać pieniądze z jednej karty debetowej na inną online

Przelewy pieniężne online stają się obecnie bardzo popularne. Ludzie stają się bardzo zajęci różnymi czynnościami, przez co brakuje czasu na czekanie w bankach w celu dokonania transakcji. Banki wymyśliły aplikacje, które do działania wymagają internetu. Jeśli masz konto w jakimś banku, możesz zdecydować się na otwarcie konta online, a także na dokonywanie transakcji w dowolnym miejscu za pomocą telefonu.

Otwierając konto czekowe online w swoim banku, możesz wysłać pieniądze ze swojej karty debetowej na czyjeś konto, co ostatecznie odzwierciedla się na karcie debetowej odbiorcy. Gotówka na koncie automatycznie wpływa na konto debetowe, ponieważ karta jest bezpośrednio połączona z kontem.

Korzystając z platform internetowych do wysyłania pieniędzy, należy uważać, aby nie ujawnić oszustom żadnych informacji dotyczących konta. Banki zalecają udostępnianie aplikacji zamiast przeglądarek, ponieważ hakerzy nie mają dostępu do szczegółów.

Korzystanie ze strony internetowej bardziej w kafejce internetowej może pozostawiać ślady, które hakerzy mogą zdobyć Twoje tajne informacje i ukraść od Ciebie pieniądze. Co najważniejsze, najlepiej byłoby, gdybyś zawsze pamiętał o wylogowaniu się z konta i wyczyszczeniu ostatniej historii przeglądania, aby wyeliminować pamięć podręczną i pliki cookie związane z kontem.

Jak przelać pieniądze z mojej karty debetowej na moją kartę przedpłaconą

Karta przedpłacona to forma karty, za pomocą której można kupować towary i usługi. W dowolnym momencie możesz przesunąć palcem, akceptując kartę. Karty przedpłacone reprezentują gotówkę i zmniejszają obciążenie oraz napięcie związane z noszeniem przy sobie ogromnych sum pieniędzy.

Nie musisz mieć konta bankowego, aby mieć kartę prepaid. Karty są odpowiednie dla osób o słabej historii kredytowej, które nie mają dostępu do kart kredytowych. Ponownie karty przedpłacone są bardzo wygodne w miejscach, w których nie akceptują gotówki.

Jeśli saldo się wyczerpie, możesz doładować przedpłaconą kartę za pomocą karty debetowej. Możesz wysyłać pieniądze na swoją kartę przedpłaconą za pomocą karty debetowej. Najpierw skonfigurowałeś swoją kartę przedpłaconą w swoim banku. Korzystając z platformy internetowej, zaloguj się na swoje konto bankowe online i przejdź do sekcji przelewów. Użyj konta karty przedpłaconej jako numeru konta, aby wysłać pieniądze.

Karty przedpłacone wymagają odpowiedniego zabezpieczenia, aby chronić Twoje pieniądze w przypadku utraty karty. Musisz ubezpieczyć swoją kartę w Federal Deposit Insurance Corporation (FDIC). W przypadku zgubienia karty nadal możesz odzyskać pieniądze.

Jak wysłać pieniądze z mojego konta bankowego bez karty debetowej

Wysyłanie pieniędzy z konta bankowego jest proste, nawet jeśli nie masz karty debetowej. Dopóki masz numer konta odbiorcy, możesz szybko przeprowadzić proces. Po pierwsze, zanim wyślesz pieniądze, upewnij się, że na koncie jest wystarczająca ilość środków. Jeśli nie, możesz dokonać wpłaty w oddziale swojego banku bez recepty. Bilans odzwierciedla się w ciągu kilku minut.

Po upewnieniu się, że masz wystarczającą ilość środków na koncie, przedstaw kasjerowi numer rachunku odbiorcy i poproś go, aby przeprowadził Cię przez cały proces. Musisz wypełnić formularz i podpisać, aby autoryzować przelew.

Jak wspomniałem gdzieś powyżej, możesz wysłać pieniądze ze swojego banku na konto odbiorcy w różnych bankach. Najpierw musisz połączyć swoje konto z innym bankiem, a następnie autoryzować transakcje. Pieniądze pojawią się na koncie odbiorcy po kilku dniach.

Jak możesz przelać pieniądze z jednej karty debetowej na drugą?

Kroki są proste. Korzystając z platformy internetowej, możesz łatwo zalogować się na swoje konto i błyskawicznie przelać pieniądze. Najpierw musisz wysłać pieniądze na rachunek bankowy otrzymującej karty debetowej, aby później odbiło się to na karcie odbiorcy. Staje się to łatwe, gdy dokonujesz przelewu w tym samym banku niż w przypadku przelewu między różnymi bankami.

Jak mogę przelać pieniądze z karty kredytowej?

Istnieje kilka sposobów przesyłania pieniędzy, nawet jeśli potrzebujesz dostępu do niewielkiej kwoty. Jedna opcja jest używana w przypadku kart kredytowych do przelewów pieniężnych, co pozwala na przeniesienie określonej kwoty pieniędzy z karty kredytowej na konto bankowe.

Następnie możesz wydać pieniądze na swoim koncie bankowym za pomocą karty debetowej, a w przeciwnym razie możesz powiązać sumę na swoim koncie bankowym w celu rozliczenia innego obciążenia, na przykład debetu. Poza tym, jeśli chcesz wypłacić środki z karty kredytowej i przelać je na konto bankowe, jest to stosunkowo tania i prosta opcja.

Porównuje się cię do zaciągania pożyczki osobistej lub zaciągania pożyczki w stosunku do wartości domu. Jednak wiąże się to z pewnymi wydatkami.

Jak mogę użyć mojej karty kredytowej, aby zwiększyć ilość gotówki?

Jeśli możesz użyć swojej karty kredytowej, aby zwiększyć w ten sposób sumę pieniędzy, masz określoną kwotę do pożyczki na karcie kredytowej. Nazywa się to dostępnym kredytem. Jeśli potrzebujesz gotówki, możesz przelać kredyt na swoje konto bankowe z karty kredytowej.

Możesz również wypłacić oszczędności na karcie kredytowej i przelać je na swoje konto bankowe, pomagając w uzyskaniu kredytu. Najlepiej jest przećwiczyć kartę kredytową do przelewów pieniężnych zamiast zwykłej karty kredytowej, ponieważ będzie to tańsze.

Jak działają karty do przekazów pieniężnych?

Karty do przelewów pieniężnych są nieco podobne do kart kredytowych z przelewem salda, które umożliwiają obciążenie innych kart kredytowych z oprocentowaniem 0%. Przeniesienie karty kredytowej pieniądze , ułatwi Ci przelać pieniądze na konto bankowe, chociaż karty przeniesienie salda nie.

Możesz również poprosić dostawcę karty kredytowej o przeniesienie kwoty pieniędzy z dostępnego kredytu na określone konto bankowe. Pamiętaj, że później będziesz musiał zwrócić pieniądze na swoją kartę kredytową.

Jak mogę przelać pieniądze z karty kredytowej na konto bankowe bez płacenia odsetek?

Karty do przekazów pieniężnych zapewniają czas na spłatę pieniędzy przy 0% oprocentowaniu, aby zapłacić przelew salda lub opłatę za przelew. Im dłuższy okres bezodsetkowego kredytu, tym opłata za przelew jest warta. Niezależnie od tego, jeśli chcesz otrzymać pieniądze z karty kredytowej i wpłacić je na swoje konto bankowe przez 12 miesięcy, opłata za przelew może zazwyczaj wynosić 3%.

Jeśli wymagane jest oprocentowanie w wysokości 0% od pieniędzy, które przesłałeś przez 24 miesiące, koszt prawdopodobnie wyniesie około 4 procent.

Jednak przelew pieniędzy z karty kredytowej w celu zebrania funduszy często może okazać się niższy niż spłata debetu według obowiązującej stopy procentowej. Dotyczy to zwłaszcza kredytów w rachunku bieżącym, które mają zazwyczaj stosunkowo wysokie stopy procentowe.

Co więcej, może to być tańsze niż zaciągnięcie pożyczki na zakup czegoś, czego zwykle nie kupiłbyś kartą, np. Samochodu. Pożyczki osobiste oprocentowane są zazwyczaj na określoną kwotę, często co najmniej 1000 GBP, i są spłacane według stałej stopy procentowej w określonym czasie.

Są mniej elastyczne niż wyeliminowanie niewielkiej ilości gotówki z karty kredytowej i przelanie jej na konto bankowe. Niezależnie od tego, jeśli potrzebujesz większej pożyczki, powiedzmy 10000 funtów, lepiej będzie, jeśli skorzystasz z pożyczki osobistej na projekt przebudowy domu.

Jeśli chcesz pożyczyć znaczną kwotę przy niższym oprocentowaniu, powinieneś rozważyć pożyczkę zabezpieczoną, a przy okazji jest to pożyczka, która jest ponownie kompensowana wartością twojego domu.

Czy są jakieś inne sytuacje, w których zostaną naliczone wysokie opłaty za przelewy?

Jeśli używasz naszej karty kredytowej do płacenia za rzeczy, podczas gdy będą naliczane odsetki, mogą one później zostać wykorzystane jako gotówka. Na przykład kupujesz obcą walutę w kantorze lub żetony hazardowe w kasynie. Poza tym, jeśli chcesz przelać pieniądze z karty kredytowej na kartę debetową, jednocześnie karta kredytowa do przelewu pomoże Ci uniknąć dodatkowych odsetek i opłat karnych.

Czy możemy przelać pieniądze z karty bankomatowej na inne rachunki bankowe?

Tak, możesz przelać pieniądze z jednego konta bankowego na inne konto bankowe za pomocą karty bankomatowej. Każdy posiadacz rachunku, który kwestionuje przelew pieniędzy z bankomatu, powinien wykonać poniższe czynności:

 • Najpierw odwiedź bankomat i włóż kartę bankomatową / debetową
 • Następnie wybierz preferowany język
 • Następnie wprowadź kod PIN karty debetowej i kliknij „Tak”, aby kontynuować.
 • Następnie wybierz opcję „Transfer środków” znajdującą się w dolnym rogu ekranu bankomatu.
 • Podaj bank i numer konta beneficjenta.
 • Po poniższym procesie wybierz typ konta – Rachunek Oszczędnościowy lub Rachunek Bieżący.
 • Wpisz kwotę, która ma zostać przelana, i kliknij „Popraw”. Następnie naciśnij przycisk „Tak”, aby potwierdzić wprowadzoną kwotę.
 • Po podaniu rezerwowej kwoty przelewu pieniądze zostaną przelane pomyślnie. Jeżeli transakcja nie zostanie zrealizowana w przewidzianym terminie, pojawi się komunikat o przekroczeniu limitu czasu. W takim przypadku należy powtórzyć przelew z konta na rachunek z bankomatu

Jak przelać pieniądze za pomocą karty debetowej

Istnieje wiele tradycyjnych metod przesyłania pieniędzy na całym świecie za pomocą karty debetowej. W przypadku tych wszystkich kluczowych informacji, których będziesz potrzebować, są:

 • Długa, 16-cyfrowa liczba, która wygląda jak na przodzie karty
 • Data końcowa karty
 • Numer bezpieczeństwa (wygląda na trzy ostatnie cyfry wydrukowane na podpisie na odwrocie karty)

Rzadko będziesz musiał również podać numer konta i numer rozliczeniowy, które są przekazywane na twoje konto bankowe – są one również zwykle drukowane na awersie karty.

Jak przelać pieniądze z banku na kartę debetową?

Ponieważ Twoja karta debetowa jest połączona z kontem bankowym, wszystko, czego wymagasz, aby przyjąć pieniądze, abyś mógł je wydać z karty, podaje osobie, która przesyła Ci pieniądze, dane Twojego konta. Zwykle obejmują:

 • Twoje imię i nazwisko, jak wygląda na Twojej karcie
 • Twój numer konta
 • Twój kod rozliczeniowy

Przydzielając środki, odbiorca uzyskuje dostęp do informacji o Twoim koncie. Przelew zostanie wykonany bezpośrednio do Ciebie, umożliwiając Ci użycie karty debetowej do wydania pieniędzy w momencie, gdy wpłyną one na Twoje konto. To sprawia, że ​​przelewy kartą debetową są zdecydowanie jednym z najwygodniejszych sposobów wysyłania i otrzymywania pieniędzy i jest jednym z głównych powodów.

Jak przelać pieniądze z jednej karty wizowej na drugą?

Możesz dokonać transferu salda karty Visa przez Internet, przekazując wydawcy karty informacje o swoim wyjątkowym koncie. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz potrzebować przynajmniej numeru konta i kwoty przelewu.

Możesz również uzyskać dodatkowe informacje o banku przyjmującym. Jeśli masz wystarczające środki na karcie transferu salda, metoda rozpocznie się natychmiast.

Chociaż typowy okres, po którym następuje przelew, wynosi około 7 do 10 dni, oficjalne przeniesienie salda może zająć więcej czasu. Konieczne jest dalsze tworzenie minimalnych spłat istniejącego zadłużenia, aby uniknąć w tym czasie kar za zwłokę.

Jak przelać pieniądze za pomocą karty bankomatowej?

W przypadku bankomatu (bankomatu) możesz przenosić rezerwy tylko między swoimi kontami podłączonymi do jednej karty bankomatowej lub kredytowej. Nie przelewałbyś środków w ramach niepowiązanych rachunków bankowych, między wieloma bankami, na kartę kredytową, na konto innej osoby ani w celu opłacenia rachunków. Chociaż wszystkie bankomaty nieznacznie się wahają, ogólny proces jest taki sam dla wszystkich przelewów bankomatowych.

Krok 1:

Odwiedź bankomat. Zasadniczo nie musisz odwiedzać bankomatu swojego banku, aby przelać pieniądze. Niezależnie od tego, co niektóre banki wymagają opłat za korzystanie z bankomatu innego banku, oprócz wydatków Twojego banku, organizacja finansowa bankomatu może również pobierać opłatę za korzystanie z bankomatu w wysokości od 2 do 3 USD w przypadku osób, które nie mają konta.

Krok 2:

Następnie włóż swoją kartę bankomatową i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby pomóc sobie, że jesteś właścicielem konta. Zazwyczaj wymagany jest wybór języka i wprowadzenie osobistego numeru identyfikacyjnego (PIN) karty.

Krok 3:

Następnie wybierz opcję „Przenieś kredyty” lub podobny wpis. Wszelkie rachunki powiązane z tą kartą debetową lub bankomatową zostaną przedstawione.

Krok 4:

Potwierdź konto, na które chcesz przelać pieniądze z konta i przelej je na inne konto. Musisz też sprawdzić, czy wybrałeś prawidłowe stwierdzenia.

Krok 5:

Potwierdź prawidłową kwotę i zaakceptuj wszelkie opłaty za użytkowanie, które możesz sprowokować, aby transakcja była kontynuowana. Wybierz zakończ, aby zakończyć przesyłanie.

Krok 6:

Na koniec odbierz pokwitowanie i zachowaj je w celach archiwalnych oraz wyświetl nowe saldo bezpośrednio na ekranie bankomatu.

Jak błyskawicznie przesłać pieniądze na kartę debetową?

Prowadzimy prywatną wersję beta dla użytkowników Connect, aby pieniądze zostały natychmiast przelane na kartę debetową. Podobnie jak Kickstarter, Postmates, Instacart i TaskRabbit, wiele rynków łączy się, aby odzyskać sprzedawców. Zamiast mieć możliwość zbierania numerów kont bankowych lub zmuszania sprzedawców do czekania na swoje środki, platformy handlowe mogą teraz ćwiczyć natychmiastowe przelewy kart debetowych, aby postrzegać sprzedawców szybciej.

Kiedy mogliśmy przez jakiś czas przydzielać pieniądze do kart debetowych, fundusze łapały od dwóch do trzech dni. Obecnie są natychmiastowe. Funkcjonalność będzie ograniczona do posiadaczy kart z USA, do tworzenia za pomocą – i nie wszystkie banki jeszcze to obsługują. Obecnie obsługujemy 64% banków w USA, w tym Bank of America i Chase. Pieniądze nadal można przesyłać do nieobsługiwanych banków, ale sukces zajmie jeden dzień, a nie natychmiast.

Podsumowanie

Technologia poprawiła standard życia, ponieważ teraz możesz pomóc komuś potrzebującemu pieniędzy z dala od swojej miejscowości. Początkowo sprawy nie były łatwe. Dzięki wprowadzeniu do smartfonów możesz nawet wysłać pieniądze komuś innemu w ciągu minuty.

Z drugiej strony karty debetowe są dobre, ponieważ działają jak pieniądze w kasie. Możesz zapłacić w różnych miejscach kartą debetową. Ponownie, wysyłanie pieniędzy za pomocą karty debetowej jest proste na platformie internetowej, ponieważ potrzebujesz tylko numeru karty i kodu PIN.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy