Jak zamawiać czeki po raz pierwszy

Jak zamawiać czeki po raz pierwszy
16.10.2020
Category:

Ostatnia aktualizacja: 7 maja 2020 r. Odniesienia

Współautorem tego artykułu jest Michael R. Lewis. Michael R. Lewis jest emerytowanym dyrektorem korporacyjnym, przedsiębiorcą i doradcą inwestycyjnym w Teksasie. Ma ponad 40-letnie doświadczenie w biznesie i finansach, w tym jako wiceprezes Blue Cross Blue Shield of Texas. Posiada tytuł BBA w zakresie zarządzania przemysłowego na University of Texas w Austin.

W artykule cytowanych jest 15 odniesień, które można znaleźć na dole strony.

Ten artykuł był oglądany 80,991 razy.

Kiedy otwierasz konto czekowe, zwykle otrzymasz niewielką liczbę czeków na rozpoczęcie. Gdy skończysz, będziesz musiał zamówić własne czeki. Zamawiając czeki po raz pierwszy, musisz wiedzieć, jak wybrać czeki ze swojego banku lub zamówić je u zewnętrznego dostawcy, zamówić czeki i wiedzieć, jak zamówić dodatkowe czeki w przyszłości. Zamawianie czeków po raz pierwszy może być świetną zabawą, ponieważ możesz spersonalizować swoje czeki tak bardzo, jak chcesz.

Każdego dnia w wikiHow ciężko pracujemy, aby zapewnić Ci dostęp do instrukcji i informacji, które pomogą Ci żyć lepszym życiem, niezależnie od tego, czy są one bezpieczniejsze, zdrowsze czy poprawiają samopoczucie. W obliczu obecnych kryzysów zdrowotnych i ekonomicznych, kiedy świat drastycznie się zmienia, a my wszyscy uczymy się i dostosowujemy do zmian w życiu codziennym, ludzie potrzebują wikiHow bardziej niż kiedykolwiek. Twoje wsparcie pomaga wikiHow w tworzeniu bardziej szczegółowych, ilustrowanych artykułów i filmów oraz udostępnianiu naszej zaufanej marki treści instruktażowych milionom ludzi na całym świecie. Prosimy o rozważenie już dziś wkładu do wikiHow.

Powiązane wikiHows

 1. ↑ https: //www.checksunlimited.com/howtoorder.aspx
 2. ↑ https: //www.bankofamerica.com/deposits/manage/faq-ordering-checks.go
 3. ↑ https: //www.chase.com/checking/checkbook-orders
 4. ↑ https: //www.wellsfargo.com/help/faqs/order-checks/
 5. ↑ https: //www.regions.com/personal_banking/check_orders.rf
 6. ↑ http: //www.walmartchecks.com/c/personal-checks/view-all/123/q/x? Perpg = all & add = pbk
 7. ↑ http: //check-ordering-review.toptenreviews.com/
 8. ↑ https: //www.styleschecks.com/service/service.aspx? PageCode = 37
 9. ↑ http: //www.bankrate.com/finance/checking/where-to-buy-checks-save-money.aspx
 1. ↑ https: //www.usbank.com/bank-accounts/checking-accounts/aba-routing-number.aspx
 2. ↑ https: //www.checkadvantage.com/free-shipping
 3. ↑ http: //www.bankrate.com/finance/checking/where-to-buy-checks-save-money.aspx
 4. ↑ http: //www.cpsa-checks.org/i4a/pages/index.cfm? Pageid = 3295
 5. ↑ http: //secure.checksinthemail.com/c/servicing-pages/help-faq/210#HowLong
 6. ↑ http: //www.businessdictionary.com/article/868/how-to-void-a-check-avoid-fraud-and-unauthorized-withdrawals-d1302/

O tym artykule

Zamawianie czeków po raz pierwszy to prosty i łatwy proces. Możesz zamawiać czeki ze swojego banku za pośrednictwem aplikacji bankowości mobilnej, strony internetowej, telefonu lub osobiście. Alternatywnie możesz zamówić spersonalizowane czeki od firm zewnętrznych przez Internet. Jeśli kupujesz czeki innych firm, najlepiej sprawdzić, czy Twój bank ma preferowanych dostawców, ponieważ mogą oni mieć specjalną zniżkę. Możesz zamówić regularne czeki jednostronicowe lub czeki zduplikowane, które zapewniają natychmiastową kopię czeku do osobistych akt. Najlepiej, jeśli masz konto firmowe. Zamawiając czeki, potrzebujesz numeru rozliczeniowego i numeru konta bankowego, które zostaną wydrukowane na czekach. Otrzymanie czeków zwykle zajmuje od 1 do 2 tygodni, chociaż niektóre firmy oferują przyspieszoną wysyłkę. Aby uzyskać więcej wskazówek od naszego współautora finansowego,w tym jak wybrać renomowanego zewnętrznego dostawcę czeków, czytaj dalej!

 • Wydrukować
 • Wysyłaj listy od fanów do autorów

Czy ten artykuł był pomocny?

Powiązane artykuły

 • Kategorie
 • Finanse i biznes
 • Banki i instytucje finansowe
 • Czeki i książeczki czekowe
 • Dom
 • O wikiHow
 • Eksperci
 • Oferty pracy
 • Skontaktuj się z nami
 • Mapa witryny
 • Warunki korzystania
 • Polityka prywatności
 • Nie sprzedawaj moich informacji
 • Nie sprzedaje informacji
 • Przyczynić się

Nie przegap! Zapisać się do

Zauważyliśmy, że używasz narzędzia do blokowania reklam.

Wiemy, że reklamy mogą być irytujące, ale dzięki nim możemy bezpłatnie udostępniać całe wikiHow. Pomóż nam w dalszym udostępnianiu Ci naszych zaufanych poradników i filmów za darmo, umieszczając wikiHow na białej liście dotyczącej Twojego narzędzia do blokowania reklam. Jeśli naprawdę nie możesz znieść kolejnej reklamy, rozważ wsparcie naszej pracy wkładem do wikiHow.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy