Ogłaszamy ofertę pożyczek ratalnych w wysokości 2500 USD dla pożyczkobiorców poszukujących gotówki online

17.02.2021
Category: Decyzje Finansowe

Worthyloan.com przedstawił nową ofertę pożyczek ratalnych przedłużonych do 2500 $. Z tej ekscytującej oferty ograniczonej czasowo nie mogą również skorzystać osoby, które nie mają kredytów ani złych kredytów

USA / ACCESSWIRE / 15 sierpnia 2014 r. / Rzeczywiście poważnym problemem obecnej gospodarki jest to, że ludzie gromadzą więcej długów, niż zamierzają, a następnie utknęli, rozwiązując narastające problemy na dłuższy czas. Jednak witryny takie jak Worthyloans.com wymyśliły przydatne rozwiązanie oferujące pożyczki ratalne dla klientów ze złymi kredytami. Osoby te ze względu na złą historię kredytową nie są postrzegane jako zdolne do utrzymania się finansowo przez inne banki i pożyczkodawców, chociaż wykazują również pewien poziom zaangażowania w tworzenie bardziej obiecującej przyszłości.

Klienci z tych złych kredytów ratalnych są dostępne dla każdego, kto potrafi przekonać urzędników, że ma środki i chęć spłaty pożyczonej kwoty w określonym terminie. Kwota pożyczki może sięgać nawet 2500 USD, zgodnie z zapowiedzią Worthyloans.com z 1 sierpnia 2014 r. Krok ten został wyrwany z wyraźnego przekonania firmy, że decyzje finansowe z przeszłości nie zmieniły się. bardzo dobrze; i ten fakt nie musi stanowić świadectwa niezdolności danej osoby do spłaty swoich zobowiązań w przyszłości.

Cały plan opiera się na założeniu, że każdemu, kto w przeszłości dokonał błędnych transakcji finansowych, należy zaoferować drugą szansę na uporządkowanie spraw. W następstwie niedawnych zawirowań w globalnej gospodarce, osobisty status finansowy konsumenta był więcej niż trochę chwiejny, a wielu z nich zostało zaskoczonych problemami, które z tego wynikły. . Jednak ludzie wracają z nowo odkrytą determinacją, a ci, którzy ponownie znaleźli źródło zatrudnienia i rozpoczęli drogę do odzyskania, są więcej niż mile widziani, aby ubiegać się o te konkretne pożyczki ratalne na złe kredyty przez Worthyloans.com.

Badania pokazują, że wszyscy obywatele amerykańscy są bardzo ostrożni co do swoich wyników kredytowych i dokładają wszelkich starań, aby cofnąć szkody, jakie wyrządzili ich wynikom. Dlatego osoby, które znalazły się w takich okolicznościach i szukają sposobów na poprawę swojego wyniku, mogą odwiedzić Worthyloans.com. Tutaj znajdą opcje, aby odbudować swoją pozycję finansową, wystarczy wypełnić jeden mały formularz online i od tego momentu wszystko jest w porządku.

Aplikacje nie są jednak ostatnim krokiem; ich sukces zależy od stabilności dochodów jednostki. Wiarygodność i akceptacja każdego wniosku zależy od zdolności pożyczkobiorcy do dokonywania miesięcznych płatności. Dlatego przed wypełnieniem wniosku wnioskodawca musi upewnić się, że ma przygotowane swoje imię i nazwisko, adres, obywatelstwo, dane konta bankowego i zatrudnienia oraz inne istotne informacje, a także ma stałe źródło dochodu na poparcie wniosku. Wymogi te mogą wydawać się błahe, ale są niezbędne dla ogólnej akceptacji pożyczki przez daną osobę.

Wnioskodawca nie musi kontynuować rozmowy twarzą w twarz lub telefonicznie; cała komunikacja odbywa się za pośrednictwem internetu. Nie ma połączeń z żadnym pracownikiem zaangażowanym w cały proces, jeśli jest jakieś dodatkowe zapytanie, które jest również przeprowadzane online, a nie za pośrednictwem telekomunikacji. Cała procedura była co najwyżej utrzymywana w tajemnicy, co świadczy o tym, jak bardzo Spółka wierzy w umożliwienie ludziom odbudowania kredytu. Każdy złożony wniosek jest sprawdzany, a ci, którzy zostaną zatwierdzeni, są uznawani za kwotę pożyczki wkrótce po zatwierdzeniu.

Wszystkie związane z tym aspekty techniczne, takie jak stawki towarzyszące pożyczce i inne warunki, są w pełni wyjaśnione wnioskodawcy przed przekazaniem jakichkolwiek dokumentów do podpisania.

Pożyczki ratalne na złe oprocentowanie kredytów zależą całkowicie od wiarygodności wnioskodawcy, jednak będą one relatywnie niższe, jeśli wniesione zostanie zabezpieczenie, które zależy wyłącznie od wnioskodawcy.

O Worthyloans.com

Ta strona jest poświęcona dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań finansowych osobom posiadającym wszystkie rodzaje kredytów. Działa na rynku od 2011 roku i zapewnia satysfakcjonujące rozwiązania wielu kredytobiorcom złych kredytów.

Odwiedź http://worthyloans.com/, aby uzyskać więcej informacji.

Dane kontaktowe

Imię i nazwisko: Steve Miller

Organizacja: Worthy Loans INC

Adres: 250W, FRESNO STREET

Trump radzi sobie „bardzo dobrze w szpitalu, mówi doktor: Trump UpdateTrzeci irański tankowiec przybywa na głodne benzyny wody WenezueliSkoki koronawirusa są „napędzane bardziej przez nasze zachowania – wyjaśnia lekarzDlaczego bitwa Trumpa COVID-19 może doprowadzić do „chaosu wyborczego lub stać się „ironicznym plusemPremier Wielkiej Brytanii i UE twierdzą, że pozostają znaczne luki i powiedz negocjatorom, aby intensywnie pracowaliTesla dostarczyła rekordowe 139 300 pojazdów w trzecim kwartale; Akcje mogą spaść o ponad 30% do 302 USDTesla Inc, amerykańska firma zajmująca się pojazdami elektrycznymi i czystą energią z siedzibą w Kalifornii, powiedziała w piątek, że wyprodukowała nieco ponad 145 000 pojazdów i dostarczyła rekordowe 139 300 pojazdów w trzecim kwartale, pomijając dobre wieści, udziały spadły o ponad 5% przed wprowadzeniem na rynek handlowy.

8 najlepszych akcji Buffetta do kupienia w zamian za dywidendęOto najbardziej dochodowe stada Berkshire. Przy stopach procentowych zbliżonych do 0% inwestorzy szukający wiarygodnych zysków mają niewiele opłacalnych opcji. Na szczęście dyrektor generalny Berkshire Hathaway (symbol: BRK.A, BRK.B) i legendarny inwestor wartościowy Warren Buffett był jednym z najbardziej stabilnych graczy na Wall Street w ostatnich dziesięcioleciach.

Dlaczego nie lubisz tej reklamy?Dlaczego większość inwestorów tęskni za tym „kluczowym modelem akcjiJeśli handlujesz akcjami, prawdopodobnie przeoczysz ważny wzór, który pomógł handlowcom takim jak Kyle Dennis zarobić w tym roku ponad 2,8 miliona dolarów.

Tesla potrzebuje litu. Są to najlepsze akcje do gry w EV Boom.Między Teslą a dominacją nad światem jest tylko jedna rzecz – globalne dostawy litu. To dobra wiadomość dla producentów litu.

Prezydent Trump „Bez gorączki, biorąc leczenie koronawirusa; Rajd giełdowy, kontrakty terminowe Dow Jones podążają za stanem zdrowiaKiedy prezydent Trump trafił do szpitala z koronawirusem, kontrakty terminowe Dow Jones i wzrost na giełdzie prawdopodobnie zaczną wpływać na jego stan. Oto twoja recepta na inwestowanie

Nie masz emerytury? Nie ma problemu. Oto 3 kroki do odtworzenia wypłaty emerytalnejPodejście do budowania syntetycznej emerytury ma sens, mówi Wade Pfau, profesor dochodu emerytalnego w American College of Financial Services: „Budujesz poziom swoich dochodów i wydajesz procent z tego, co zostało.

Dlaczego nie lubisz tej reklamy?AdCrossout New Action MMOBitwy PvP i PvE. Handel i rzemiosło. Walcz we własnych pojazdach z prawdziwymi graczami. Zarejestruj się teraz i graj za darmo!

Akcje ropy naftowej oferują duże dywidendy. Niektóre mogą być nawet wystarczająco bezpieczne, aby je kupić.Devin McDermott, szef działu badań ropy i gazu w Ameryce Północnej w Morgan Stanley, faworyzuje firmę Chevron i szereg firm, które zazwyczaj koncentrują się na infrastrukturze, takiej jak rurociągi do transportu ropy i gazu, w tym Magellan Midstream Partners i Enterprise Products Partners.

Czy kierowcy ciężarówek będą korzystać z nowego rozwiązania HOS Split-Sleeper?Ponieważ wtorek tego tygodnia nadszedł i minął, kierowcy ciężarówek odnieśli kilka nowych korzyści ze zmiany przepisów dotyczących godzin pracy (HOS). Istotną zmianą jest wyjątek z dzielonymi kuszetkami. Wtorkowa zmiana nie jest technicznie nowością w przepisach HOS, ale raczej uzupełnieniem istniejącej zasady. Wcześniej kierowcy mogli stosować wyjątek z kuszetkami z dzielonymi miejscami sypialnymi w przypadku podziału 8/2. Nowa opcja dodaje podział na 7/3. Nie jest jasne, ilu kierowców korzystało z tego przepisu wcześniej, a jeszcze bardziej niepewne jest, ilu będzie korzystało z nowej opcji. Zmiany w godzinach pracy: jak wydajność kierowcy, korzyści dla bezpieczeństwa -minutowa przerwa i korzystanie z podzielonego snu mogą zwiększyć produktywność kierowcy i zmniejszyć liczbę naruszeń. Kliknij, aby przeczytać więcej Jeśli kierowca jest odpowiednio przeszkolony w zakresie wyjątku podziału-przerwy i korzysta z ELD (elektronicznego urządzenia rejestrującego), które ma podzielone logowanie wbudowane w zestaw reguł, prawdopodobieństwo, że kierowca popełni błąd i otrzyma cytat jest dość niskie, Tom Bray, konsultant branży transportowej JJ Keller & Associates Inc., powiedział tego lata FreightWaves: „Innym sposobem wyrażenia tego jest to, że korzystanie z ELD z wyjątkiem podziału rejestrowania może zapobiec naruszeniom, jeśli przewoźnik pozwoli swoim kierowcom skorzystać z elastyczności Dzielone logowanie zapewnia. Kierowcy korzystający ze split będą mogli wziąć wymagane 10 godzin wolnego od służby w dwóch okresach, pod warunkiem, że jeden okres wolny od pracy (czy to w koi sypialnej, czy poza nim) trwa co najmniej dwie godziny, a drugi obejmuje co najmniej siedem kolejnych godzin spędzonych w koi sypialnej, Federalna Administracja Bezpieczeństwa Przewoźników Samochodowych (FMCSA) podała. Żaden okres nie może liczyć się z 14-godzinnym oknem na prowadzenie pojazdu. Wielu kierowców nie skorzystało z zasady 8/2 ze względu na jej złożoność, ale dodanie opcji 7/3 może być bardziej kuszące. Może to jednak jeszcze bardziej zmylić kierowców, którzy wcześniej borykali się z splitem zgodności 8/2. Annette Sandberg, dyrektor generalna TransSafe Consulting i były administrator FMCSA, powiedziała FreightWaves, że nowa zasada zwiększa złożoność dla kierowców. „Nowy rozdzielony podkład jest jeszcze bardziej skomplikowany niż wcześniejsza zasada, głównie dlatego, że kierowca też nie musi liczyć. długi okres kojenia lub krótsza przerwa w ich codziennych obliczeniach 14-godzinnych – powiedziała. ELD należało zaprogramować na tę zmianę, powiedział Sandberg, ale „Każdy producent ELD prawdopodobnie ma swoje własne podejście do tego, w jaki sposób powiadomiłby kierowcę o naruszeniu lub jak obliczane są jego godziny pracy. Podczas webinarium w 2018 roku znany ekspert ds. bezpieczeństwa John Seidl wyjaśnił, w jaki sposób można wykorzystać podział 8/2, a ta sama teoria dotyczy podziału 7/3. Według Seidla, kierowca, który rozpoczyna swój dzień o 7 rano, uruchamia swój 14-godzinny zegar. Wykorzystanie jednej godziny na służbie bez prowadzenia pojazdu zmniejszyłoby 14-godzinne okno ale nie 11 godzin czasu jazdy. O 8 rano kierowca zaczyna jechać i jedzie do godziny 13:00. Wykorzystał teraz pięć godzin z 11-godzinnego czasu jazdy i sześć godzin z 14-godzinnego zegara. kierowca robi ośmiogodzinną przerwę w koi sypialnej. Tym razem w kabinie sypialnej skutecznie zatrzymuje zegar 14-godzinny. O 21:00 kierowca wraca do kierowcy.siedzenie i nadal ma sześć godzin wolnego czasu jazdy i osiem godzin w zegarze 14-godzinnym. Sześć godzin jazdy prowadzi kierowcę do 3 w nocy, kiedy to dwie godziny wolnego czasu wystarczyłyby na 10-godzinną przerwę wymaganą przez przepisy FMCSA. Fundacja OIDA wyjaśnia, jak korzystać z dzielonego miejsca do spania FMCSA kontynuuje badania nad sposobami podziału zapewnienie miejsc sypialnych bardziej korzystne dla kierowców. W sierpniu agencja opublikowała proponowany program pilotażowy Split Duty, w którym uczestniczący kierowcy ciężarówek mieliby możliwość wstrzymania swoich 14-godzinnych okien jazdy z okresami bez służby trwającymi od 30 minut do trzech godzin. To osobna inicjatywa od wtorkowych zmian.Sandberg zauważył, że potencjalne problemy, które mogą napotkać kierowcy po nowych zmianach, obejmują kwestie zgodności, jeśli kierowca korzysta z ELD do zarządzania godzinami, a producent urządzenia albo nie zaprogramował zmian, albo zrobił to niepoprawnie. Po drugie, kierowcy, którzy nie mają miejsca do spania, nie mogą korzystać z tego miejsca, nawet jeśli są w drodze przez wiele dni. „Podejrzewam, że niektórzy kierowcy będą po prostu próbować zapisywać czas jako miejsce do spania, mimo że tego nie robią. mieć miejsce do spania – powiedziała. „Poza tym nie możesz skorzystać z nowej zasady spania, aby spróbować przedłużyć swój 14-godzinny dzień, [kiedy] dłuższa z twoich dwóch przerw jest„ nieobecna . Dłuższa z dwóch przerw musi odbywać się w koi sypialnej. Sandberg powiedział, że kierowcy i przewoźnicy powinni zażądać określonej dokumentacji od swoich dostawców ELD, aby zrozumieć, w jaki sposób ich systemy obliczają przepisy i jak ostrzegają kierowcę o potencjalnym naruszeniu, zanim to nastąpi. Przewoźnicy muszą upewnić się, że wszyscy kierowcy są przeszkoleni w zakresie świadczenia usług – dodała. – Mówiłam, że zawsze lepiej jest po prostu wziąć solidne 10 [godzin] wolnego od służby, a wtedy nie musisz się martwić, że popełnisz błąd i zostaniesz wycofany z eksploatacji – powiedział Sandberg. „Rozumiem jednak, że w przypadku kierowców na drogach ten nowy przepis pomoże im odpocząć podczas krótszej przerwy, a wtedy nadal będą mogli uzyskać odpoczynek, którego potrzebują, mając co najmniej siedem godzin w łóżku.Najważniejsze jest to, że jeśli kierowca chce skorzystać z nowej zasady, aby przedłużyć swoje 14-godzinne okno – upewnij się, że dłuższa przerwa jest w śpiochu, a dwie przerwy razem trwają 10 godzin – dodała.„ Nadal nie wolno im tego robić. przekroczyć 11 godzin czasu jazdy i muszą obserwować, jak obliczany jest ich czas jazdy w tym 14-godzinnym oknie. Kliknij, aby zobaczyć więcej artykułów FreightWaves autorstwa Briana Straight.Możesz także polubić: FMCSA wydaje ostateczną zasadę HOS dla kierowcy Podział 8/2 sen i przyszłość elastyczności godzin Wewnętrzne zmiany godzin pracy: Jak wydajność kierowcy, korzyści dla bezpieczeństwa Zobacz więcej od Benzinga * Opcje Transakcje na tym szalonym rynku: Zdobądź opcje Benzinga, aby podążać za wysoce przekonującymi pomysłami handlowymi * Q4 rozpoczyna się od wzrostu cen o 28% Rok do roku * Podsumowanie rynku nieruchomości: rośnie popyt na magazyn i dystrybucję,Tak robi Opozycja Społeczna (C) 2020 Benzinga.com. Benzinga nie udziela porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

5 akcji do sprzedaży lub z dala od w październikuGiełda szalała ze zmienności, ponieważ różne sektory rynku różnie zareagowały na krótką recesję gospodarczą. AMC tymczasowo zawiesiła swoją globalną działalność w połowie marca i pozostała zamknięta do drugiego kwartału zakończonego 30 czerwca, przy niewielkich przychodach lub zerowych.

Plug Power widzi, że wodór wreszcie zacznie zarabiać do 2024 rokuInwestorzy stawiają na Plug Power (NASDAQ: PLUG), polując na następną Teslę (NASDAQ: TSLA). PLUG, dostawca silników wodorowych i rozwiązań paliwowych, odnotował w tym roku wzrost o około 600%, a jego kapitalizacja rynkowa wynosi ponad 5 miliardów dolarów. „To nie jest firma, która mówi o zrobieniu tego w przyszłości – powiedział dyrektor generalny Andrew Marsh w rozmowie telefonicznej.

Analitycy twierdzą, że te 3 akcje to ich najlepsze oferty na 2021 rPonieważ rozpoczął się czwarty kwartał, to rozsądny czas, aby rozpocząć przygotowywanie zapasów na nadchodzący rok. Środowisko inwestycyjne jest przynajmniej niepewne, ponieważ koronawirus nadal zachowuje się nieprzewidywalnie, wybory tuż za rogiem oraz silne, ale nieco niepewne ożywienie gospodarcze trwające po ostrej presji recesyjnej latem. Nic więc dziwnego, że inwestorzy z zadowoleniem przyjmują profesjonalne spojrzenie analityków giełdowych z Wall Street, którzy przez ten pełen wydarzeń rok pracowali po godzinach, a rok 2021 jest tuż za rogiem i zaczynają wskazywać swoje najlepsze pomysły na nowy rok. Wykorzystaliśmy bazę danych TipRanks, aby uzyskać szczegółowe informacje o trzech akcjach, które analitycy określają jako „najlepsze typy. Przyjrzyjmy się bliżej.SLM Corporation (SLM) Pierwszy najlepszy wybór, na który patrzymy dzisiaj, SLM Corporation,jest lepiej znana jako Sallie Mae. Jest to duża firma pożyczkowa w sektorze szkolnictwa średniego, zapewniająca finansowanie, zarządzanie długiem i obsługę pożyczek studenckich, zarówno prywatnych, jak i gwarantowanych przez rząd USA. Firma od kilkudziesięciu lat jest wielkim beneficjentem ekspansji programów pożyczek studenckich i wzrostu czesnego na uczelniach. Przeciwności, przed którymi stoi firma, są realne. Pandemia wirusa wymusiła zamknięcie uniwersytetów na wiosnę i spowodowała, że ​​zajęcia odbywały się w Internecie latem i jesienią. Skutkowało to niższymi opłatami za naukę, podobnie jak zaburzenia gospodarcze utrudniły kredytobiorcom dokonywanie płatności. Pożyczki studenckie słyną z braku możliwości spłaty z powodu bankructwa, ale płatności można odroczyć – i tak się dzieje.Sallie Mae rozpoczęła rok 2020 naprawdę wysoką notą. Przychody i zyski gwałtownie wzrosły w pierwszym kwartale, osiągając szczyt osiągając 692 mln USD, a zysk na akcję na poziomie 79 centów. Pojawił się jednak złowieszczy sygnał, ponieważ zarobki przekroczyły prognozy o 10%. Ostrzeżenie to potwierdziło się w drugim kwartale, kiedy uderzył koronawirus. Gwałtownie spadły zarówno przychody, jak i zyski. Przychody spadły o ponad 300 mln USD, a zysk na akcję zamienił się głęboko w ujemny poziom. Strata EPS za drugi kwartał, wynosząca 22 centy, była znacznie poniżej oczekiwanego 6-centowego zysku. Analityk Wells Fargo Moshe Orenbuch, oceniany na 5 gwiazdek w TipRanks, uważa, że ​​SLM ma lepsze perspektywy na przyszłość, gdyby prezydent Trump wygrał reelekcję, ale nadal radziłby sobie dobrze pod administracją Bidena. On pisze,„[Uważamy], że SLM wzrośnie ponownie w powtórce Trumpa i ostatecznie, gdy inwestorzy zdadzą sobie sprawę, że za prezydentury Biden bezpłatne czesne w szkołach publicznych dla wszystkich ma niski priorytet i wysoką cenę… Orenbuch dodaje, że SLM ma solidne podstawy w rzeczywistości społecznej: „Uważamy, że propozycja wartości ukończenia studiów, szczególnie dla kredytobiorców z wyższej klasy średniej, pociąga za sobą strzelanie do najlepszych miejsc pracy / karier. Tak długo, jak zdecydowana większość firm wymaga dyplomów ukończenia studiów wyższych, spodziewamy się niewielkich zmian w popycie na wyższe wykształcenie… Z solidnym popytem jako podstawą i odpowiednimi perspektywami na przyszłość bez względu na to, kto wygra w listopadzie, SLM zapewni Orenbuch status Top Pick i Kup ocenę. Orenbuch podaje SLM cenę docelową 12 USD, co sugeruje 48% wzrost na nadchodzące 12 miesięcy. (Aby obejrzeć historię Orenbucha, kliknij tutaj) Ogólnie rzecz biorąc,Według konsensusu analityków, SLM ma rating Mocne kupuj, oparty na 4 recenzjach z podziałem na 3 kupna i 1 trzymaj. Akcje są sprzedawane za 7,97 USD, a ich średnia cena docelowa na poziomie 9,33 USD oznacza miejsce na 17% roczny wzrost. (Zobacz analizę akcji SLM na TipRanks) Booking Holdings (BKNG) Kolejną spółką na naszej liście Top Picks jest spółka holdingowa. Booking Holdings jest liderem w branży turystycznej online, a jej spółki zależne zapewniają sprzedaż biletów, rezerwacje i inne usługi turystyczne na całym świecie. Booking Holdings działa w 220 krajach i 40 językach, aw zeszłym roku klienci skorzystali z tej usługi, aby zarezerwować 7 milionów biletów lotniczych, 845 milionów noclegów w hotelach i 77 milionów dni wynajmu samochodów. Najbardziej znanymi markami firmy są Booking.com i Priceline.ograniczenia w podróżowaniu wprowadzone w celu zwalczania pandemii koronawirusowej zaszkodziły działalności BKNG. Znalazło to odzwierciedlenie w wynikach finansowych; przychody i zyski gwałtownie spadły w pierwszej połowie roku, a wyniki drugiego kwartału osiągnęły zaledwie 630 mln USD. Zyski za drugi kwartał były jeszcze gorsze, przy stracie netto w wysokości 10,81 USD. Chociaż akcje częściowo odzyskały równowagę po spadkach w środku zimy, w tym roku nadal spadały o 15%. Obejmując te akcje dla Cowena, analityk Kevin Kopelman uważa, że ​​Booking Holdings jest w dobrym miejscu w porównaniu do konkurencji. Pisze: „BKNG zyskał udział w całym przemyśle hotelarskim tego lata (szacowany wzrost w sierpniu o -45%, w porównaniu do -55% w przemyśle globalnym), napędzany dużym wyborem alternatywnych kwater i silną pozycją w Europe Leisure Travel.Chociaż Europa stała się krótkoterminowo ujemna we wrześniu (szacowany BKNG spadł do -50%, globalne spłaszczenie hoteli o -55%), BKNG jednak pokazało, że jest stosunkowo dobrze umiejscowione . w całości i zastanawiając się nad obecnym stanem BKNG, Kopelman dodaje: „Chociaż złe wieści mogą się jeszcze nie skończyć, uważamy, że ta [cena] stanowi okazję do zakupu. W tym celu Kopelman wybrał BKNG jako swój najlepszy wybór. Analityk ocenia akcje jako lepsze (tj. Kup) wraz z ceną docelową 2000 USD. Liczba ta sugeruje 15% roczny potencjał wzrostu. (Aby obejrzeć historię Kopelmana, kliknij tutaj). Ogólnie biorąc, w ostatnich tygodniach ustalono 11 transakcji kupna i 10 wstrzymanych, Booking Holdings otrzymuje ocenę umiarkowanego kupna na podstawie konsensusu analityków. Akcje są sprzedawane za 1700 USD, a średnia cena docelowa w wysokości 1915 USD oznacza 12% wzrost w stosunku do obecnych poziomów.(Zobacz analizę akcji BKNG w TipRanks) Dynatrace, Inc. (DT) Wreszcie, nie mniej ważne jest Dynatrace, firma zajmująca się oprogramowaniem sztucznej inteligencji w sektorze chmury. Platforma firmy została zaprojektowana do monitorowania architektury systemu i oprogramowania w chmurze oraz zarządzania nimi jako narzędzie typu „ wszystko w jednym ”, dając menedżerom sieci wszystko, co jest potrzebne do zminimalizowania obciążenia systemu i oznaczania problemów w jednym miejscu. W dzisiejszych czasach trwającego kryzysu koronowego i masowej przejście do pracy zdalnej i wirtualnych przestrzeni biurowych, linia produktów Dynatrace stała się cenniejsza niż kiedykolwiek. Wynika to wyraźnie z notowań akcji spółki – DT jest notowany na giełdzie dopiero od sierpnia ubiegłego roku, ale w tym czasie akcje zyskały 71%, co również pokazują wyniki kwartalne. Pierwszym zyskownym kwartałem spółki był czwarty kwartał ubiegłego roku, a przychody rosły kolejno w pierwszym i drugim kwartale tego roku. W drugim kwartalegórna pozycja wyniosła 155 mln USD, a EPS 9 centów. Zysk przewyższył prognozę o 80%. Niewiele firm wykazało sekwencyjny wzrost przychodów i zysków w okresie pandemii – to wyraźny znak siły Dynatrace. 5-gwiazdkowy analityk z Merrill Lynch Kash Rangan wybrał DT jako swój najlepszy wybór i wyjaśnia dlaczego w szczegółowej notatce : „Odeszliśmy coraz bardziej pozytywnie po pierwszym dniu analityków firmy, który był hostowany wirtualnie. Potwierdziło to nasz pogląd, że Dynatrace ma wysoce zróżnicowaną technologię, skierowaną do dużego i rozwijającego się rynku (ponad 30 mld USD), z trwałym i zrównoważonym modelem biznesowym . Teraz, gdy przejście na nową platformę i cykliczne przychody zostały zakończone, naszym zdaniem DT może przyspieszyć realizację, stając się jeszcze bardziej strategicznym z 15 000 klientów na świecie (każdy z ponad 1 mld USD przychodów),które mają do czynienia z coraz bardziej złożonymi środowiskami wielochmurowymi. W związku z tym Rangan przyznaje akcjom DT ocenę Kupuj, z ceną docelową 50 USD, która oznacza 20% wzrost w nadchodzącym roku. (Aby obejrzeć historię Rangana, kliknij tutaj). Podsumowując, Dynatrace ma konsensus analityczny Strong Buy, oparty na 10 zakupach i 2 Holds z ostatnich recenzji. Średnia docelowa cena akcji 48,91 USD sugeruje miejsce na 17% wzrost w porównaniu z obecną ceną akcji 41,81 USD. (Zobacz analizę akcji Dynatrace w TipRanks). znaleźć dobre pomysły na obrót akcjami po atrakcyjnych wycenach, odwiedź TipRanks 'Best Stocks to Buy, nowo uruchomione narzędzie, które łączy wszystkie spostrzeżenia dotyczące akcji TipRanks. Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w tym artykule są wyłącznie opiniami analityków. Treść jest przeznaczone do użytku wyłącznie w celach informacyjnych.Bardzo ważne jest wykonanie własnej analizy przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.

Nowy dyrektor generalny Forda wprowadza dramatyczne zmiany w pierwszym dniu pracyProducent samochodów zdjął wszystko z poważnych wstrząsów operacyjnych i zarządczych w pierwszym dniu swojej roli dyrektora generalnego.

Oto 5 najlepszych akcji do kupienia i obejrzenia terazKupowanie akcji jest łatwe, ale kupowanie odpowiednich akcji bez sprawdzonej strategii jest niezwykle trudne. Więc jakie akcje najlepiej kupić teraz lub umieścić na liście obserwowanych?

Tesla Vs. Nio Vs. Li Auto: Jak układają się dostawy w trzecim kwartale od producentów samochodów elektrycznychNajwięksi producenci pojazdów elektrycznych odnotowali w trzecim kwartale duże dostawy pojazdów. Piątek przyniósł dane o dostawach od pioniera EV Tesla Inc (NASDAQ: TSLA) i dwóch rozwijających się chińskich startupów, Li Auto Inc. (NASDAQ: LI) i Nio Inc – ADR (NYSE: NIO). miesięczne dane, oto jak każda z tych firm radziła sobie w kwartale. Silny wzrost dostaw pojazdów elektrycznych na całym świecie: Odzwierciedlając duże zainteresowanie pojazdami elektrycznymi, każda z firm odnotowała silny dwucyfrowy wzrost w ujęciu kwartalnym. Tesla sprzedaje na całym świecie, podczas gdy sprzedaż Nio i Li ogranicza się do rynku chińskiego. Należy również zauważyć, że Tesla nie publikuje podziału geograficznego numerów dostaw. Sukcesywnie wzrost Tesli wyprzedził wzrost swoich chińskich rywali, jednak silny wzrost należy traktować z przymrużeniem oka.Pod presją przestojów fabryk i wpływu COVID-19 na konsumentów dostawy Tesli spadły o około 6,5% rok do roku w drugim kwartale, a produkcja Tesli wyniosła 145 036 sztuk w trzecim kwartale. Chiny były głównym źródłem siły w tym kwartale, powiedział w nocie analityk Wedbush, Daniel Ives. W tym samym czasie Nio zaczął dostrzegać zwrot od wpływu COVID-19 pod koniec pierwszego kwartału, którego kulminacją był raport chińskiej firmy. Rekordowe dostawy 10331 pojazdów w drugim kwartale. Co dalej: Po rekordowych dostawach w trzecim kwartale Tesla pozostaje na dobrej drodze do osiągnięcia celu 500000 pojazdów na 2020 r., powiedział Ives. Popyt na model 3 w Chinach wzrósł, zwłaszcza od czasu Tesli. rozpoczęła produkcję modelu w Szanghaju Giga, a firma robi wszystko, aby wykorzystać rozpęd Modelu 3,Niedawno obniżyła cenę wersji standardowej i dalekosiężnej tego modelu. Obniżki cen przyniosły zamierzone rezultaty, jak sugerują raporty, popyt na Model 3 wzrósł w odpowiedzi. W przypadku Nio jest to ciągła poprawa. Wraz z SUV-em EC6, który Nio rozpoczął w zeszłym tygodniu, trajektoria sprzedaży Nio tylko się poprawia. Przychylność Nio wśród klientów rośnie, co dobrze wróży firmie, powiedział w niedawnej notatce analityk Deutsche Bank Securities Edison Yu. dostawy nie tylko za trzeci, ale także czwarty kwartał. EV Price Action: Pomimo rekordowych wyników, akcje Tesli i Nio były niższe w piątkowym notowaniu. Słabość jest częściowo spowodowana negatywnym nastrojem na rynku: podczas ostatniej kontroli akcje Tesli spadały o 6,51% do 418 USD.97, a Nio tracił 1,98% do 21,33 USD, a akcje Li Auto były o 1,01% droższe po 16,97 USD. Powiązane linki: Analityk Tesli: Chińska gwiazda pokazu, Automaker ma pokonać prognozę dostaw na trzeci kwartał Dlaczego Nio ma szansę zostać „ Tesla Of China ” Zdjęcie dzięki uprzejmości Nio.Zobacz więcej z Benzinga * Transakcje opcjami na tym szalonym rynku: Zdobądź opcje Benzinga, aby podążać za wysoce przekonującymi pomysłami handlowymi * Analityk Nio spodziewa się przebojowych dostaw w III i IV kwartale wraz ze wzrostem reputacji * Akcje Nio rosną po EV Maker ogłasza funkcję autopilota, szybsze opcje ładowania (C) 2020 Benzinga.com. Benzinga nie udziela porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.Automaker ma przewyższyć prognozę dostaw na III kwartał Dlaczego Nio ma szansę stać się „ Teslą z Chin ” Zdjęcie dzięki uprzejmości Nio.Zobacz więcej z Benzinga * Opcje Transakcje na tym szalonym rynku: Uzyskaj opcje Benzinga, aby podążać za wysoce przekonującymi pomysłami handlowymi * Nio Analityk Oczekuje dostaw przebojowych w III i IV kwartale wraz ze wzrostem reputacji premium * Akcje Nio rosną po tym, jak EV Maker ogłasza funkcję autopilota, szybsze opcje ładowania (C) 2020 Benzinga.com. Benzinga nie udziela porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.Automaker ma przewyższyć prognozę dostaw na III kwartał Dlaczego Nio ma szansę stać się „ Teslą z Chin ” Zdjęcie dzięki uprzejmości Nio.Zobacz więcej z Benzinga * Opcje Transakcje na tym szalonym rynku: Uzyskaj opcje Benzinga, aby podążać za wysoce przekonującymi pomysłami handlowymi * Nio Analityk Oczekuje dostaw przebojowych w III i IV kwartale wraz ze wzrostem reputacji Premium * Akcje Nio rosną po tym, jak EV Maker ogłasza funkcję autopilota, szybsze opcje ładowania (C) 2020 Benzinga.com. Benzinga nie udziela porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.com. Benzinga nie udziela porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.com. Benzinga nie udziela porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strategia akcji / obligacji 60/40 nie działa. Co zamiast tego zrobić.Tradycyjna mieszanka akcji i obligacji nie będzie działać w świecie prawie zerowych stóp procentowych. Czas zastanowić się nad alternatywami.

Oto, ile warte byłoby zainwestowanie 1000 USD w Cisco w Dot-Com Bubble Peak dzisiajPomimo trwającej pandemii, a amerykańska gospodarka ledwo kuleje, Nasdaq nadal notuje ponad 50% powyżej marcowych minimów. Gwałtowny wzrost akcji spółek technologicznych w 2020 r., Co zrozumiałe, skłonił inwestorów do porównań z bańką dot-com w 2000 r. Nasdaq ostatecznie osiągnął szczyt na poziomie 5048,62 w dniu 10 marca 2000 r. Oczywiście niektóre spółki dot-com bubble zachowywały się znacznie lepiej niż inne W ciągu 20 lat od pęknięcia bańki Cisco Ostatnie 20 lat Cisco: Bez wątpienia spółka Cisco Systems, Inc. (NASDAQ: CSCO) z branży technologii sieciowych miała poważne trudności z powrotem do poziomu bańki internetowej. 1990, około dekady przed bańką internetową. Według Forbesa, firma była najlepiej prosperującą ofertą publiczną w latach 90. XX wieku. Inwestorzy Cisco prawdopodobnie nigdy nie byliby w stanie przewidzieć rozwoju internetu, smartfonów,przetwarzanie w chmurze i wiele innych czynników dynamicznych, które napędzały poważną zmianę w biznesie Cisco w ciągu ostatnich 20 lat Cisco powoli przechodziło od sprzętu sieciowego, takiego jak routery i przełączniki, do szybko rozwijających się firm, takich jak bezpieczeństwo w chmurze i cyfrowe Firma Cisco osiągnęła szczytowy pułap rynkowy ery dot-com wynoszący 555,4 miliarda dolarów w okresie szczytu bańki internetowej, co w skrócie uczyniło Cisco najbardziej wartościową firmą na świecie. bańka wyniosła 146,75 USD w 2000 r., zanim nastąpił podział akcji dwa do jednego w marcu tego roku. Kiedy bańka pękła, akcje Cisco spadły o 69,7% w roku następującym po szczycie Nasdaq w porównaniu do ogólnego spadku indeksu o 59,3%. Niestety, kiedy Nasdaq ustabilizował się, akcje Cisco nadal miały problemy.Kurs akcji pod koniec 2002 r. osiągnął 8,12 USD, po czym wzrósł do 29,39 USD na początku 2004 r. Cisco osiągnął szczyt przed kryzysem finansowym, który wyniósł 34,24 USD pod koniec 2007 r. Podczas wyprzedaży w 2009 r. akcje Cisco spadły do ​​13,61 USD, ale spadły jeszcze niżej do 13,30 USD w 2011 r. Akcje nie powróciły do ​​30 USD aż do 2015 r. I nie powróciły do ​​40 USD aż do 2017 r. Cisco ostatecznie osiągnęło poziom 58,26 USD w 2019 r., Ale nigdy nie powróciło do podziału. skorygowana bańka dot-comów na poziomie 73,37 USD, nawet po 20 latach Cisco spadło do 32,40 USD w marcu 2020 r. podczas wyprzedaży COVID-19, po czym dziś odbił się do około 40 USD. Cisco na zawsze będzie znane jako jeden z kwintesencji dot- com, biorąc pod uwagę ich kapitalizację rynkową, osiągnęły szczyt na ponad pół biliona dolarów. Niestety, nawet Ciscowypłaty dywidend pomogły inwestorom w bańce dot-com odzyskać równowagę. W rzeczywistości 1000 USD zainwestowane w akcje Cisco w szczycie bańki dot-com warte byłoby dziś około 762 USD, zakładając reinwestycję dywidend. Transakcje na tym szalonym rynku: skorzystaj z opcji Benzinga, aby podążać za pomysłami handlowymi o wysokim przekonaniu * „ Nic nie jest głupie ”, mówi menedżer funduszu hedgingowego o zyskach po podziale w Apple i Tesla (C) 2020 Benzinga.com. Benzinga nie udziela porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.Menedżer funduszu hedgingowego mówi o zyskach po podziale w Apple i Tesla (C) 2020 Benzinga.com. Benzinga nie udziela porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.Menedżer funduszu hedgingowego mówi o zyskach po podziale w Apple i Tesla (C) 2020 Benzinga.com. Benzinga nie udziela porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Amerykańska huśtawka gospodarcza jest najbardziej nietypową w historii. Uważaj na ciężki upadek dla tych na górze.Punkt równowagi ekonomicznej naszego narodu stworzył wirtualną huśtawkę, taką, w której najbogatsi wznieśli się tak wysoko, tak szybko, że ci na dole mogą nie być w stanie ich zawieść bez szkody dla wszystkich zaangażowanych.

Disney Bristles at California Rules; Iger opuszcza grupę zadaniową(Bloomberg) – Grupa branżowa reprezentująca Walt Disney Co. i innych operatorów parków rozrywki zaatakowała nowe wytyczne z Kalifornii, które pozwoliłyby na ponowne otwarcie tylko takich atrakcji, jak Disneyland na ściśle określonych warunkach. Organizacja wezwała do zmiany zasad, które nie zostały jeszcze oficjalnie wydane, ale zaczęły się pojawiać w czwartek. Według Carlye Wisel, przemysłowego podcastera, parki mogłyby zostać ponownie otwarte przy zaledwie 25% pojemności i musiałyby ograniczyć odwiedzających do osób mieszkających w określonej odległości. Będą również wymagały wcześniejszej rezerwacji i obowiązkowego zakrycia twarzy. Na znak napięć między Disneyem a Kalifornią prezes Bob Iger zrezygnował z grupy zadaniowej gubernatora ds. Odzyskiwania Covid-19, potwierdziła firma w czwartek. Sacramento Bee wcześniej zgłosił swoje odejście.„Chociaż jesteśmy zgodni z wieloma protokołami oraz wymogami dotyczącymi zdrowia i bezpieczeństwa, istnieje wiele innych, które wymagają modyfikacji, jeśli mają doprowadzić do odpowiedzialnego i rozsądnego planu ponownego otwarcia parku rozrywki – mówi grupa branżowa, California Atrakcje i Parki Association, podało w oświadczeniu przesłanym pocztą elektroniczną. W piątek kalifornijski wydział zdrowia i usług społecznych, który pierwotnie planował opublikować wytyczne w tym tygodniu, powiedział, że są one teraz opóźnione. „Biorąc pod uwagę rozmiar i złożoność operacyjną tych wyjątkowych sektorów, szukamy dodatkowy wkład ze strony zdrowia, pracowników i interesariuszy biznesowych w celu sfinalizowania tych ważnych ram – wszystkie prowadzą do nauki i bezpieczeństwa – powiedział sekretarz departamentu, Mark Ghaly w oświadczeniu przesłanym pocztą elektroniczną. .Okręgi, w których znajdują się nieruchomości, będą również musiały osiągnąć kamienie milowe postępu w walce z Covid-19Disney i innymi operacjami w parkach rozrywki, takimi jak Universal Studios Comcast Corp. i SeaWorld Entertainment Inc., naciskały na gubernatora Gavina. Newsom, aby umożliwić im ponowne otwarcie. Wcześniej w tym tygodniu 19 stanowych ustawodawców napisało list do gubernatora, Demokraty, mówiąc, że nadszedł czas. Według urzędników w tym stanie, parki tematyczne na Florydzie, największy rynek, zaczęły ponownie otwierać się w czerwcu i zrobiły to bez wielkich epidemii. .Disney, z siedzibą w Burbank w Kalifornii, powiedział w tym tygodniu, że zwalnia 28 000 amerykańskich pracowników w swoich ośrodkach wypoczynkowych – około jednej czwartej siły roboczej w tym dziale (aktualizacje z opóźnieniem wytycznych w akapicie piątym). Więcej artykułów, takich jak odwiedź nas w Bloomberg.Zapisz się teraz, aby być na bieżąco z najbardziej zaufanym źródłem wiadomości biznesowych. 2020 Bloomberg LP

Te 6 funduszy Pipeline oferuje tani sposób na odzyskanie energiiWielcy operatorzy rurociągów, tacy jak (EPD) (ticker: EPD), (MMP) (MMP) i (KMI) (KMI) spadły w tym roku średnio o 44%, podczas gdy indeks Alerian MLP spadł o około 50%. Fundusze zamknięte, które koncentrują się na spółkach z rurociągów, zazwyczaj handlują z dyskontem do wartości aktywów netto wynoszącym 20% lub więcej – najszerszy na rynku funduszy zamkniętych w USA, gdzie średni dyskonto jest mniejsze niż 10%. „Kupujesz fundusze z dyskontem w stosunku do klasy aktywów, która jest już zdyskontowana – zauważa Rob Thummel, zarządzający portfelem w Tortoise, który prowadzi grupę funduszy zamkniętych skupionych na infrastrukturze energetycznej.

Płatności podatku dochodowego Trumpa w porównaniu z innymi niedawnymi prezydentamiDebata polityczna toczy się wokół zeznań podatkowych Trumpa. Trump podobno zapłacił 750 dolarów w swoim pierwszym roku w Białym Domu. Ile zapłacili niektórzy poprzednicy?

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy