Sprzedawanie LulaRoe: ile naprawdę możesz zarobić?

17.02.2021
Category: Jaki Sposób

Dzielić

DzielićSprzedawanie LulaRoe: ile naprawdę możesz zarobić?DzielićMiękkie jak maślane legginsy i wielokolorowe, swobodne, a jednocześnie eleganckie sukienki, spódnice i topy stały się wściekłością wśród mam w Ameryce – do tego stopnia, że ​​trudno nie zauważyć znaku firmowego LulaRoe podczas wycieczki do sklepu spożywczego sklep. I chociaż te pożądane czarne legginsy są pozornie niemożliwe do zdobycia (zaufaj mi, próbowałem), znalezienie konsultanta LulaRoe nie jest tak trudne.

Od 2016 r. Dość młoda firma odnotowała duży wzrost liczby konsultantów, z 8 277 we wrześniu 2016 r. Do aż 77 491 w lutym 2017 r. To znaczny wzrost. Przy takich liczbach prawdopodobnie myślisz: „ile pieniędzy może zarobić konsultant?

To pytanie, które pojawiło się ostatnio w wiadomościach, z pozwem zbiorowym złożonym w październiku ubiegłego roku przez konsultantów LulaRoe, w którym twierdzili, że firma nie jest organizacją marketingu wielopoziomowego (MLM), ale piramidą i konsultantami którzy przegrywają. Firmy zajmujące się marketingiem wielopoziomowym zgłaszają konkretne informacje, które mogą pomóc potencjalnym przedstawicielom handlowym i konsultantom określić, czy początkowy koszt i wysiłek są warte korzyści z rejestracji. Przyjrzymy się, w jaki sposób konsultanci LulaRoe zarabiają pieniądze i ile realistycznie możesz oczekiwać, jeśli zarejestrujesz się, aby rozpocząć biznes w LulaRoe, zanim się zarejestrujesz.

Pierwsze kroki

Każda firma wymaga inwestycji czasu i pieniędzy, a LulaRoe nie jest inna. Droga do zostania „konsultantem ds. Mody zaczyna się od inwestycji w zapasy. Wszyscy nowi przedstawiciele muszą zakupić jeden z trzech „Pakietów wprowadzających. Chociaż trudno jest uzyskać „oficjalne ceny wejścia na pokład (LulaRoe nie jest zbyt przejrzysty na tym froncie, przynajmniej nie od razu), ogólna zgoda między przedstawicielami i osobami chcącymi zostać przedstawicielami jest taka, że ​​ceny pakietów wahają się od około 5000 do 9000 USD. Wielu przedstawicieli wydaje się również wskazywać na dodatkowy wydatek w wysokości kilkuset dolarów (średnio 500 USD) na inwestycje w takie rzeczy jak stojaki, wieszaki, wizytówki, znaczniki rozmiarów itp.

Krótko mówiąc, większość przeszłych i obecnych konsultantów modowych LulaRoe wydaje się określać początkowe koszty początkowe na co najmniej około 5500 USD. To dość wysokie kupno dla firmy zajmującej się marketingiem wielopoziomowym w porównaniu do innych firm, takich jak Rodan + Fields.

Co Twoja firma mogłaby zrobić z 10 000 USD?Sprawdź dotację Nav’s Small Business Grant, aby dowiedzieć się, jak Twoja firma może zdobyć nieoprocentowane finansowanie.

Sprzedaż bezpośrednia

Gdy konsultant ds. Mody zostanie zatrudniony, może zacząć sprzedawać produkty podczas wyprzedaży pop-up, imprez w domu i online. Zapasy, które są kupowane hurtowo, można następnie sprzedać z zyskiem, zaznaczając przedmioty w dowolnym miejscu w przedziale 35–50% (chociaż LulaRoe bardzo surowo przestrzega minimalnej ceny reklamowanej do sprzedaży online). To stawia większość produktów w przedziale 35–65 USD, a wiele z nich zbliża się do 35 USD. Wyjątkiem są oczywiście legginsy z podpisem, które zwykle kosztują 25 USD.

Jeśli chodzi o osiąganie zysków, LulaRoe nie podaje żadnych konkretnych liczb, ale niedawny artykuł Business Insider sugeruje, że konsultanci musieliby sprzedać produkty o wartości 15 000 USD z 40% marżą, jeśli chcą nadrobić początkową inwestycję i zacząć zarabiać, oświadczenie, które do tej pory nie wydaje się być obalane.

Inne sposoby zarabiania

Pośpiech (i inwestycje) wymagane do osiągnięcia zysku nie odbiegają daleko od wielu nowoczesnych MLM, zwłaszcza że media społecznościowe sprawiają, że dostępność produktów, a tym samym nasycenie rynku, jest prawdziwym problemem konkurencji. Ale, podobnie jak w przypadku wielu MLM, wielu konsultantów koncentruje się na rekrutacji innych do sprzedaży produktów LulaRoe. W przypadku LulaRoe ta hierarchia rekrutacji (zwana także „liderem) opiera się na sprzedaży / punktach, zaczynając od statusu Sponsora, a następnie przechodząc do Trenera, Trenera i kończąc na statusie Mentora.

Każda z tych grup zarabia 5% sprzedaży detalicznej na swoich bezpośrednich rekrutach, a gdy ich bezpośredni rekrut zostaną liderami, pierwotny rekruter otrzyma procent tej sprzedaży (od 1% do 5%). Problemem, z którym niektórzy zdają się borykać, jest, jak wspomniałem powyżej, przesycenie. Innymi słowy, jeśli zbyt blisko zbudujesz swoją sieć, Twoi konsultanci będą zmuszeni do ścisłej konkurencji.

Ile możesz zarobić

MLM mają fajny dokument, który muszą złożyć w USA, który może nakreślić obraz tego, ile konsultanci lub przedstawiciele handlowi mogą zarobić. LulaRoe śledzi tylko premie za ten dokument, co oznacza, że ​​72,63% ich niezależnych sprzedawców detalicznych w USA nie zostało uwzględnionych w oświadczeniu o ujawnieniu dochodów. Tylko detaliści, którzy zasponsorowali co najmniej jednego innego niezależnego sprzedawcę i spełnili osobiste wymagania produkcyjne, są uznawani za kwalifikujących się do premii od LulaRoe. Oznacza to, że większość niezależnych detalistów w USA osiągała tylko zyski ze sprzedaży detalicznej klientom, o ile w ogóle osiągali zysk.

Jeśli jednak wyhodowałeś dobrze działający zespół, LulaRoe rozszerzy „wypłaty premii na tych liderów. Według LulaRoe’s Income Disclosure Statement z 2016 r. Średnia roczna wypłata premii wyniosła 2064,77 USD (około 172 USD miesięcznie).

[Uwaga redaktora: Te informacje nie są już dostępne na stronie LulaRoe].

Te liczby to „średnie, ale jaki jest maksymalny potencjał? Zgodnie z tym samym oświadczeniem ujawniającym, najwyższe wypłaty premii są następujące:

 • Sponsor: 44.542,23 $
 • Trener: 231132,95 $ Trener: 888 005,01 $ Mentor: 2472 957,68 $Patrząc z perspektywy, 66,9% osób otrzymujących miesięczne premie otrzymuje mniej niż 1000 USD, a większość z nich otrzyma od 250,01 USD do 500 USD. Innymi słowy, osiągnięcie tych maksymalnych liczb nie jest typowe.

  Podobnie jak w przypadku każdego MLM, ilość, którą zbierzesz, jest bezpośrednio związana z tym, co zasiejesz i jak ciężko pracujesz na ziemi. Jeśli chcesz wykorzystać firmę MLM do zastąpienia swojej obecnej pracy, pamiętaj, aby odrobić pracę domową. Przedsiębiorczość wymaga ciężkiej pracy, potu i sprytu, bez względu na to, jak do niej podejdziesz – niezależnie od tego, czy założyłeś startup, kupiłeś franczyzę, uruchomiłeś dodatkową pracę, czy skorzystałeś z MLM. Zawsze istnieje ryzyko. Wiele firm potrzebuje finansowania na rozpoczęcie działalności i polega na osobistym kredycie, aby opłacić rachunek, zanim będą miały szansę ustanowić kredyt biznesowy.

  Jeśli myślisz o założeniu firmy i chcesz poznać opcje finansowania, możesz bezpłatnie uzyskać w Nav swoje osobiste i biznesowe dane kredytowe, aby zobaczyć, na czym stoisz i przygotować plan.

  Przestań marnować czas. Pozwól MatchFactor wykonać całą pracę.Nav łączy Cię z ofertami finansowania biznesowego, do których z większym prawdopodobieństwem będziesz się kwalifikować, w oparciu o Twoje potrzeby biznesowe i posiadane kredyty – a wszystko to bez twardego kredytu.

  Ten artykuł został pierwotnie napisany 16 marca 2018 roku i zaktualizowany 15 lutego 2019 roku.

  Oceń ten artykułTen artykuł ma obecnie 17 ocen ze średnią 3 gwiazdek.

  O AUTORZEJennifer jest absolwentką University of Denver. Podczas studiów dla absolwentów lubiła spędzać czas na identyfikowaniu sposobów, w jakie organizacje non-profit i małe firmy mogą przekształcić się w silne i dochodowe organizacje, które jednocześnie promują silny wzrost społeczności. Lubi również znajdować unikalne sposoby dla freelancerów i start-upów, aby osiągnąć i poszerzyć swoje cele.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy